22 729-32-21

22 729-57-69


  • Badania
  • Badania
  • Badania
  • Badania
  • Badania
  • Badania
BADANIA PRYWATNE PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Badania


W Lecznicy Rodzinnej Alfa diagnostyka realizowana jest we własnym zakresie oraz w oparciu o zawarte umowy ze specjalistycznymi pracowniami. Dla pacjentów ubezpieczonych i kierowanych przez lekarzy naszej Przychodni w ramach NFZ badania są bezpłatne.
Istnieje także możliwość skorzystania z odpłatnych badań.


Badania laboratoryjne


Nasza lecznica współpracuje z Laboratorium Diagnostyka w Grodzisku Mazowieckim. Pobrania krwi do badań odbywają się w codziennie w godzinach 8.00-10.30. Dla wygody naszych Pacjentów wprowadziliśmy zapisy na pobrania na określone godziny.
Wyniki badań zlecanych przez naszych lekarzy trafiają do kart Pacjentów, aby lekarze prowadzący mogli na bieżąco śledzić przebieg leczenia. W przypadku, gdy wynik budzi wątpliwości zawsze kontaktujemy się z Pacjentem. Wyniki można omówić i ewentualnie odebrać podczas wizyty lekarskiej.
Wykonujemy również badania odpłatne.Cennik wszystkich badań laboratoryjnych dostępny jest w gabinecie zabiegowym lub na naszej stronie w dziale REJESTRACJA. Wyniki badań odpłatnych są do odbioru w rejestracji od godz.11.00.


Cennik

nazwa cena

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


pobierz cennik w pliku

Zobacz też:


» Badania ultrasonograficzne (USG)» Spirometria
» Badanie EKG» Badanie EKG metodą Holtera
» Badania USG ginekologiczne» Badanie holterowskie ciśnienia tętniczego
» Konsultacje lekarskie

Nowe godziny pracy gabinetu zabiegowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, informujemy, iż od 01.01 br. punkt pobrań gabinetu zabiegowego czynny będzie we wtorki i czwartki od godziny 7.30 ... »BEZPŁATNE SZCZEPIENIE PRZECIWKO HPV – III DAWKA

Lecznica Rodzinna ALFA zaprasza na szczepienia przeciwko HPV dla dziewcząt urodzonych w 2004 roku, które są mieszkankami gminy Brwinów. Koszt szczepienia pokrywany jest w całości z budżetu g... »


Nocna i świąteczna pomoc lekarska

Szpital na Wrzesinie
SPZZOZ w Pruszkowie
ul. Armii Krajowej 2/4
05-805 Pruszków
tel: 22 758 67 14

Galeria zdjęć